22.04.2015

Skip Tracing i Cybernetyczne namierzanie dłużników

Co zrobić kiedy dłużnicy skutecznie ukrywają się przed windykatorami, sądami i komornikami? Możemy namierzyć aktualne telefony, adresy, czy dotrzeć do dłużników, którzy wyemigrowali, albo po prostu ustalić spadkobierców. Tak, wiemy jak to robić! Jesteśmy fachowcami Skip Tracing!

Skip Tracing i Cybernetyczne namierzanie dłużników
Dłużnicy ewoluują.

Dzięki działalności państwowych urzędów i komisji nauczyli się, że jedną z najbardziej skutecznych sztuczek na uniknięcie windykatorów, sądów i komorników jest ukrycie się przed nimi, a w najlepszym razie po prostu celowo unikają kontaktu. Wierzą, że w ten sposób uciekną od problemów swoich długów. Bezkarnie kiwają sądy, komornikom pokazują dokumenty o swojej niewypłacalności i braku majątku, a windykatorom grają na nosie.

W dzisiejszych czasach dłużnikowi nie potrzeba wiele, aby zniknąć z pola widzenia.
Po prostu przestanie odbierać telefony, a gdy windykator zapuka do drzwi to w ciszy będzie udawać, że nie ma go w domu.
Pisma zwykłe jak najbardziej czyta, ale w razie zapytania kłamie, że nic nie otrzymał - w końcu kto mu udowodni, że faktycznie pismo nie dotarło?
Listy polecone? Nie odbiera, a z awizami nie zgłasza się na pocztę.

Dłużnicy coraz częściej stosują takie sztuczki bo doskonale zdają sobie sprawę, że współcześni windykatorzy mają tak dużo wierzytelności do obsługi, że nie mogą poświęcić zbyt dużo czasu na danego dłużnika. Liczą, że w windykatorzy w pogoni za realizacją wskaźników, norm i nieustannie dzwoniącej "kolejce" po prostu przegapią akurat ich dług i dzięki temu unikną konieczności spłaty długu.

Kontaktowalność pakietu wierzytelności w dzisiejszych czasach stanowi klucz do osiągania zadowalających lub spektakularnych skuteczności.
Nie jest sztuką zrobić najlepszy wynik na wierzytelnościach, w których dłużnicy odbierają telefony. Prawdziwym kunsztem jest zwiększenie tych skuteczności, dzięki dotarciu do jeszcze większej ilości dłużników, z którymi będzie można się dogadać na spłaty.

To właśnie dzięki aktywacji ponadprzeciętnej ilości wierzytelności w pakiecie, VEX osiąga przewagę na rynku.

Ustalamy aktualne telefony bezpośrednie, pośrednie i grzecznościowe do dłużników.
Namierzamy aktualne adresy dłużników, którzy zmieniają wynajmowane mieszkania, by mylić tropy windykatorom i komornikom.
Docieramy do dłużników, którzy wyjechali z Polski "za chlebem" do krajów Unii Europejskiej i nie tylko.
Dzięki temu - odzyskujemy dla naszych partnerów biznesowych - jeszcze więcej pieniędzy niż obecni liderzy rankingów skuteczności.

Jak wiele więcej? Raporty skuteczności naszych partnerów wykazują, że wzrost tego wskaźnika w stosunku do dotychczas najlepszej firmy windykacyjnej może wzrosnąć nawet o 25%*

Oto wymierne efekty Skip Tracing oraz Cybertrackingu, czyli cybernetycznego namierzania dłużników - usługi, w której jesteśmy ekspertami.

Oferujemy dwa warianty współpracy:
Hybryda - Skip Tracing, Cybertracking oraz windykacja przekazanego pakietu w ramach obsługi kompleksowej**
Skip Tracing (w ramach którego wchodzi również Cybertracking)

Nie rzucamy słów na wiatr.
Proponujemy, aby nas sprawdzić, porównać nasze wyniki z osiąganymi przez obecnych partnerów i ocenić zasadność naszej pracy!
Zrobić test, który wykaże, czy faktycznie jesteśmy fachowcami namierzania dłużników!

*w zależności od etapu przeterminowania - na wierzytelnościach po bezskutecznych egzekucjach komorniczych wzrost może przekroczyć nawet 35%.
**najczęściej wybierana przez naszych partnerów opcja.